KONST / Litografier / Färglitografier 13636174
nr 1363 6174
Färglitografier
3 st, Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 137/360, stilleben. Motivet: 50x35cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 november 2020
kl 20:34:24
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)